netahgel

سایت خبری، سرگرمی و آموزشی نت آنجل

آشنایی با زبان بدن آقایان

جهت تشخیص علایم چهره، توجه به لبخند اوست. ممکن است او لزوما تمام وقت نخندد، اما درصورتی‌که مردی از گذراندن وقت با شما لذت ببرد، احتمالا او را حداقل چند بار در حال لبخند زدن خواهید دید. شما هم درصورتی‌که از بودن در کنار کسی لذت ببرید، یقینا نمی‌توانید جلوی لبخندتان را بگیرید؛ به همین جهت اطمینان داشته باشید که اگر او به شما علاقه‌مند باشد، رویکرد مشابهی با شما داشته و این امر را با لبخند‌های گاه به گاه نشان خواهد داد.

  • شیوه ایستادن

جالب است بدانید که شیوه ایستادن یک شخص در نزدیکی شما می‌تواند نشان دهد که آیا او به شما علاقه‌مند است یا خیر. به عنوان مثال، آیا زمانی که شما صحبت می‌کنید، او به طور مداوم به سمت شما خم می‌شود؟ در این صورت، این نشانه‌ای از این امر است که او به شما و آنچه که برای گفتن دارید مشتاق است. با این وجود، درصورتی‌که او به عقب تکیه داده و به نظر می‌رسد حواسش به شما نیست، احتمالا حوصله اش سر رفته، و این به هیچ عنوان نشانه ماسبی نیست.

  • چشم‌ها

درصورتی‌که او در زمان صحبت، با شما تماس چشمی برقرار کرده و یا به نظر می‌رسد به شما خیره شده، به احتمال فراوان شما در نظرش جذاب هستید. با این حال، درصورتی‌که او در چشمان شما نگاه نکرده و یا همیشه به اطراف توجه می‌کند (مانند تلفن همراهش)، پس او احتمالا علاقه‌ای به شما ندارد.

شیوه دیگری که می‌توانید از چشم مرد مورد علاقه‌تان احساسش را بدانید، این است که ببینید آیا مردمکشان دچار اتساع شده یا خیر. این نشانه ظریف می‌تواند به این مفهوم باشد که او به شما علاقه‌مند است، زیراکه اتساع یا گشاد شدن مردمک‌ها راهی است که مغزتان برای واکنش به چیزی که دوست دارد نشان می‌دهد.

  • تماس

تماس فیزیکی، یکی از راه‌های نشان دهنده این امر است که آیا او به شما علاقه‌مند است یا خیر. آقایان جهت نشان دادن علاقه، به احتمال فراوان از تماس فیزیکی جزئی و غیر جنسی استفاده می‌کنند. این کار می‌تواند به سادگی لمس بازوی شما در زمان صحبت یا قرار دادن دستش بر روی شانه تان باشد.

  • نزدیکی

آیا شما تابه حال احساس کرده‌اید دوست دارید از لحاظ فیزیکی به شخصی که علاقه دارید نزدیک باشید؟ این امر در مورد مردان نیز صدق می‌کند. درصورتی‌که او برای نزدیکی بیشتر به شما علاقه نشان می‌دهد (به عنوان مثال، هنگامی‌که با هم در حال پیاده روی هستید)، این نشانه خوبی از این امر است که او به شما علاقه دارد. ازسوی دیگر، اگر او در تمام طول قرارتان سعی می‌کند فاصله بین خود و شما را حفظ کند، احتمالا علاقه‌ای به شما ندارد.

  • لبخند

یک راه دیگر جهت تشخیص علایم چهره، توجه به لبخند اوست. ممکن است او لزوما تمام وقت نخندد، اما درصورتی‌که مردی از گذراندن وقت با شما لذت ببرد، احتمالا او را حداقل چند بار در حال لبخند زدن خواهید دید. شما هم درصورتی‌که از بودن در کنار کسی لذت ببرید، یقینا نمی‌توانید جلوی لبخندتان را بگیرید؛ به همین جهت اطمینان داشته باشید که اگر او به شما علاقه‌مند باشد، رویکرد مشابهی با شما داشته و این امر را با لبخند‌های گاه به گاه نشان خواهد داد.

  • شیوه نشستن او کنار شما

یک راه ظریف برای اینکه زبان بدن آقایان را بخوانید این است که به نحوه نشستنش در کنار خود توجه نمایید علی‌الخصوص نحوه قرار دادن پاهایش.

درصورتی‌که یک مرد پاهایش را طوری روی هم قرار دهد که بالاتنه اش از شما دور شود، این می‌تواند نشانه‌ای از این امر باشد که او به شما علاقه‌مند نیست. اما درصورتی‌که مردی به شما علاقمند باشد، توجهش را به شکل مفهومی و معناداری به شما جلب می‌کند.

  • نگه داشتن دست‌ها

زمانیکه یک شخص به شما علاقه‌مند است، یکی از نشانه‌های زبان بدن مردان که روشن و واضح این است که او تمایل دارد دستانش را در دست‌های شما قرار دهد. این امر نشان دهنده تمایل به برقراری یک ارتباط نزدیک‌تر است.

  • قرار ملاقات شما باید سرگرم کننده باشد

درصورتی‌که با شخصی قرار ملاقات دارید، سعی نکنید بیش از حد لازم به این مساله که آیا شخص مورد نظر به شما علاقه دارد یا خیر تمرکز نکنید. در حالی که این امر تا حدودی اهمیت دارد، با این حال باید به خاطر داشته باشید که آشنایی و شناخت افراد جدید باید سرگرم کننده هم باشد. هرجند آقایان باید در مورد رفتار‌هایی که جذابیتشان را از دید زنان کاهش می‌دهد آگاه باشند.

حتی درصورتی‌که یک قرار ملاقات به یک رابطه بلندمدت تبدیل نشود، این بدان معنا نیست که شما نمی‌توانید از این آشنایی کوتاه مدت لذت ببرید. کسی چه می‌داند، او حتی می‌تواند در آینده به دوست صمیمی شما تبدیل شود!

 

آشنایی با زبان بدن آقایان

 

منبع : birclick.com

پاسخی بگذارید