netahgel

سایت خبری، سرگرمی و آموزشی نت آنجل

بهترین رنگ های مد زمستانی 96 / مد و زیبایی

بهترین رنگ های مد زمستانی 96 / مد و زیبایی

بهترین رنگ های مد زمستانی 96 / مد و زیبایی

علاوه بر مدل (از پالتو پوست گرفته تا مخملی) باید رنگ مناسب لباس ها را هم برای زمستان امسال در نظر بگیریم. از جمله ترکیب رنگ هایی که می توانید در لباس های زمستانی خود به کار ببرید رنگ های زیر هستند.

زرد

کلاه نقش بسیار مهمی در لباس های زمستانی دارد. زمانی که کلاه زرد رنگ استفاده می کنید حتی در روزهای کسل کننده زمستانی هم حس درخشش آفتاب را در کنارتان احساس می کنید.

ترکیب رنگ زرد با رنگ مشکی به خصوص در لباس های زمستانی بسیار شیک و زیبا نشان داده می شود.

سفید

پوشیدن لباس های سفید در زمستان ظاهری کلاسیک به شما می دهد.

پاستلی

کمی از رنگ های سنتی بیرون بیایید و از رنگ های زیبای پاستلی استفاده کنید. به خصوص رنگ سبز پاستلی که در میان جمع شما را متفاوت تر از دیگران می کند.

قرمز

اگر می خواهید از رنگ قرمز در لباس های زمستانی استفاده کنید ژاکت کش بافت قرمز بپوشید یا پالتو پشمی قرمز. این رنگ در فصل زمستان شما را به یک مدل معروف تبدیل می کند.

آبی روشن

وقتی از رنگ آبی در زمستان استفاده می کنید حس آرامش و رمانتیک در شما ایجاد می شود. آبی یخی یکی از بهترین رنگ های قابل استفاده در فصل زمستان است.

سبز

شال زیبای زمستانی تان را به رنگ سبز انتخاب کنید. این رنگ را می توانید همراه با طیف های قرمز یا طلایی ترکیب کنید. از ترکیب رنگ هلویی یا آبی هم ترکیب خوبی با رنگ سبز به دست خواهد آمد.

مشکی

در فصل زمستان به رنگ مشکی خوشامد بگویید. البته لباس های مشکی در هر فصلی زیبا و مد هستند به علاوه اندام را لاغر نشان می دهند.

نارنجی

رنگ نارنجی احساس شادی و اشتیاق را انتقال می دهد. البته در استفاده از این رنگ باید کمی ریسک پذیر باشید و آن را به طور صحیح در لباس های زمستانی به کار ببرید. به عنوان مثال با کاپشن نارنجی رنگ یا کت نارنجی رنگ همراه با اکسسوری های چرمی بهترین تیپ زمستانی را خواهید داشت.

صورتی روشن

یکی از لباس های زمستانی که هیچوقت نباید فراموش کنید پانچوهای زیبای زمستانی است. رنگ صورتی روشن بهترین رنگی است که در لباس های زمستانی شما را بسیار شیک و جذاب می کند.

 

یاسی

از زیباترین رنگ های مناسب فصل سرد زمستان رنگ یاسی است.

 

 

 

منبع: بهداشت

پاسخی بگذارید