سریال نفس : زمان پخش ,معرفی بازیگران و عوامل سریال نفس ویژه ماه رمضان

سریال نفس

سریال نفس

 

 

به گزارش باشگاه خبرنگاران پویا، با پخش این سریال که به داستانی پر حادثه در بستر رویدادهای انقلاب می پردازد، سه گانه سامان پس از «ارمغان تاریکی» و «پروانه» تکمیل می شود.

مراحل فنی «نفس» پس از پایان تصویربرداری همچنان ادامه داد و ترانه تیتراژ کار را نیز، محمد اصفهانی با آهنگسازی فرید سعادتمند و شعری از عبدالجبار کاکایی خوانده است.

این سریال که از نیمه شهریور ماه سال 94 وارد پیش تولید شده و در پاییز و زمستان آن سال نیز بخش هایی از آن مقابل دوربین رفت، با فراز و نشیبهایی روبرو بود و ساخت آن سرانجام در خرداد ماه 95 از سر گرفته شد و تا خرداد 96 ادامه داشت.

«نفس» در ایام ماه مبارک رمضان هر شب از شبکه سه سیما روی آنتن می رود و روز بعد ساعت 00:30 بامداد، 10 صبح و 16 بعد از ظهر بازپخش می شود.

همچنین شبکه افق نیز پخش این سریال را با قدری تأخیر آغاز می کند و مخاطبان شنبه تا چهارشنبه ها، هر شب ساعت 23:30 و روز بعد ساعت های 9:30 و 14:30 شاهد پخش این اثر هستند.

 

اسامی بازیگران :

 

 مسعود رایگان

ژاله صامتی

علیرضا کمالی

بهناز جعفری

خسرو شهراز

معصومه قاسمی پور

رامین راستاد

قربان نجفی

سودابه بیضایی

الهام نامی

پژمان جمشیدی

احسان امانی

هادی عامل هاشمی

مهرداد طوفانیان

شهاب شادابی

مجید سعیدی

پیمان مقدم

فرید کلهر

آتوسا راستی

فوژان قبادیان

سیامک احمدی

داریوش فرهنگ

فاطمه گودرزی

 هدایت هاشمی

هادی حجازی فر

ساناز سعیدی

 

این سریال تولید گروه فیلم و سریال شبکه سوم سیما است و از جمله عوامل آن می توان به مدیر هنری و کارگردان: جلیل سامان، مجری طرح و مدیر تولید: رضا نصیری نیا، برنامه ریز: علیرضا صالحی، سوسن دین محمد، دستیار اول کارگردان: علیرضا صالحی، امید جزینی، مدیر فیلمبرداری: سیروس عبدلی، طراح صحنه و لباس: بابک کریمی طاری، طراح گریم: مهرداد میرکیانی، مدیر صدابرداری: جواد مقدس، تدوینگر: حسن حسندوست و نیما حسندوست، صداگذار: فرامرز ابو الصدق، مسئول جلوه های ویژه: هادی اسلامی، احسان طاهری، عرفان علی محمدی، مسئول جلوه های ویژه میدانی: ایمان کرمیان، گروه کارگردانی؛ دستیاران کارگردان: میثم نجفی، رهام مخدومی، جعفر رجبی،  مازیار حاجتی، رضا پارسا، منشی صحنه: آزاده جهانبخش، گروه تحقیق و نگارش: شبنم عالی مقام، نرگس رستمی، صادق خوشحال، نسترن شفاف، گروه عکاس: مهسا طیب طاهر، حسن شجاعی و مدیر روابط عمومی: مریم عرفانیان اشاره کرد.

 

سریال نفس : زمان پخش ,معرفی بازیگران و عوامل سریال نفس ویژه ماه رمضان

منبع : تسنیم

پاسخی بگذارید