netahgel

سایت خبری، سرگرمی و آموزشی نت آنجل

صهیونیزم و ماهواره

صهیونیزم و ماهواره

صهیونیزم و ماهواره

 

 

 

اولین وظیفه هر فرد مسلمان شناساندن اسلام است

خوب است بدانید که ارباب رسانه ای صهیون وظیفه خود می داند تا بوسیله ماهواره به طور غیرمستقیم به تخریب چهره اسلام بپردازد.

بیشترین کوشش صهیونیزم و امپریالیسم ، بوجود آوردن گروه ها یی همانند داعش و  رسانه های جمعی همانند ماهواره است. تا به این وسیله مانع از شناخت چهره حقیقی اسلام گشته  و آن را تخریب نمایند.

اگر صدا و سیما و رسانه های جمعی ما مسلمانان بیشتر از گذشته به تبلیغ دین حنیف اسلام بپردازند ،چنان بر فطرت انسانها اثر می گذارند که دیگر این مسلمان حقیقی، زیر بار استعمار و استبداد نمی رود و صهیونیزم نمی تواند از دستش آسوده باشد.

اگر دشمن در ایران با خطر عظیم اسلام مواجه است ، در سراسر جهان هم با خطر آزادی خواهی و بت شکنی و دانش طلبی روبروست و برادر مسلمان این را بدان در خانه ای که ماهواره باشد دیگر فکر اسلام خواهی ، آزادی خواهی ، بت شکنی و دانش طلبی نخواهد بود.

تا کنون هیچ مرد یا زنی از پای ماهواره به معراج نرسیده ، تا کنون هیچ زن و مرد مسلمانی در پای ماهواره کسب غیرت و آزادگی و بت شکنی نکرده اند.

 

صهیونیزم و ماهواره
صهیونیزم و ماهواره

برادر مسلمانم دشمن غدار و مکار آسوده نمی نشیند که زیر پایش سست و دستش قطع گردد بلکه با در اختیار گرفتن تمام امکانات ، کسب فکر و اندیشه و رسانه های تبلیغاتی خصوصاً ماهواره مغزهای تشنه آگاهی و شعور را با ناآگاهی و بی شعوری آلوده می کند و به همین بسنده نکرده است ، با چاپ و انتشار انو اع و اقسام کتب ، نشریات ،مجلات، اینترنت و وروزنامه ها و با در انحصار گرفتن همه وسایل خبری ،سراسر جهان را کنترل خبری و رهبری فکری می کند.

دشمن به وسیله ماهواره با به نمایش گذاشتن برنامه هنری ، با نام هنر تبلیغ فحشاء می کند و تاریخ را آن گونه که خودشان بخواهند می گویند ، سر و ته تاریخ را قیچی کرده ، فقط  قطعه ای که به نفع تاریخ یهود است گفته می شود.

در ماهواره سیاست به نفع امپریالیسم جهانی گفته می شود ، محال است از بزرگی اسلام کلامی یا مبحثی را بگویند  بلکه به عکس تمام تلاش ماهواره از بین بردن هویت دینی و ملّی هر کشور است.

ماهواره دلهای مرده و روح های فاسد شده را آماده پذیرش غل و زنجیرهای استثمار و بندگی و تذلل می سازد و محیط را آماده تسلط همگانی و تسلط جهانی یهود می کند.

برادر مسلمانم که در خانه ات ماهواره داری ، بدان این جهل امروز تو ظلمی است که به نسل بعدی می کنی زیرا نسل بعد ممکن است قبل از اینکه به خود بیایند و شناخت دینی و سیاسی نسبت به خود پیدا کنند به وسیله تند باد یهود و یا فرقه های دست پرورده یهود همانند بهائیت و وهابیت و … نابود شود.

غفلت و جهالت پدران فلسطینیان بود که موجب به وجود آمدن اسرائیل شده ، امروزه مردم فلسطین تاوان خواب جهالت پدرانشان را می دهند .

پس ای برادر عزیز مسلمانم بیدار شو قبل از آنکه دیر شود.

 

 

 

پاسخی بگذارید