netahgel

سایت خبری، سرگرمی و آموزشی نت آنجل

مدل آرایش چشم به رنگ دودی (آموزش تصویری)

آموزش آرایش چشم به رنگ دودی برای خانم‌ها

مدل آرایش چشم به رنگ دودی (آموزش تصویری)

مدل آرایش چشم دودی یا اسموکی نوعی از آرایش است که در آن از ترکیبی از رنگ‌های سیاه و خاکستری با رنگ‌های دیگر مثل قهوه‌ای و بنفش استفاده می‌شود

همه ی زنان دنیا دیوانه این مدل آرایش چشم هستند. مدل آرایش چشم دودی چشمان شما را زیبا، نافذ و بزرگ‌تر نشان می‌دهد و با این روش، قلب بسیاری از مردان را تسخیر خواهید کرد. آرایش  چشم دودی مناسب مهمانی‌های شبانه است و وقتی این طور آرایش می‌کنید در جمع خواهید درخشید. در این‌جا مراحل آرایش چشم دودی را به صورت تصویری به شما آموزش خواهیم داد.

مدل آرایش چشم به رنگ دودی (آموزش تصویری)

مرحله اول آرایش چشم به رنگ دودی

ابتدا از یک کانسیلر یا پوشاننده برای پلک‌ها استفاده کنید. این کار باعث می‌شود که زیرسازی مناسب و ماندگارتری برای سایه چشمتان داشته باشید. از کانسیلر برای گوشه داخلی چشم، پایین آن و همچنین زیر ابروها استفاده کنید. سپس تمام پلک‌تان را با پودر بپوشانید تا چین و چروک‌های اطراف چشم به حداقل برسند.

مرحله دوم آرایش چشم به رنگ دودی

با استفاده از مداد مشکی خطی از گوشه داخلی تا بیرون چشم در امتداد خط مژه بالایی بکشید. سپس همین کار را برای خط مژه پایین انجام دهید. اگر می‌خواهید یک آرایش دودی رویایی داشته باشید، خطوط را با استفاده از قلم‌مو و یا پنبه با یکدیگرترکیب کنید.

مرحله سوم آرایش چشم به رنگ دودی

حالا نوبت سایه‌زدن است. با روشن‌ترین رنگ شروع کنید و تمام پلک‌تان را سایه بزنید. بعد از سایه متوسط استفاده کنید و از نیمه پلک‌ها شروع به ترکیب‌کردن رنگ‌ها کنید. فراموش نکنید که سایه را به طرف بالا و بیرون پلک بزنید. سپس تیره‌ترین رنگ را به سمت بیرون پلک و بر روی چروک‌های اطراف چشم بزنید.

مدل آرایش چشم به رنگ دودی (آموزش تصویری)

مرحله چهارم آرایش چشم به رنگ دودی

برای ایجاد تضاد، از سایه روشن‌تر در زیر استخوان ابرو استفاده کرده و سپس تمامی خطوط سیاه را با همدیگر ترکیب کنید.

مدل آرایش چشم به رنگ دودی (آموزش تصویری)

مرحله پنجم

اگر بخواهید می‌توانید از سایه تیره‌تر اطراف خط مژه پایین استفاده کنید. حالا دوباره زمان ترکیب‌کردن رسیده است. قلم مو را برداشته و با حرکت به سمت گوشه خارجی چشم سایه‌تان را ترکیب کنید و در آخر، برای اتمام کار، از دو لایه ریمل و در صورت تمایل از فرمژه استفاده کنید.

همیشه به یاد داشته باشید که نه تنها با رنگ‌های تیره, که با ترکیب رنگ‌های دیگر نیز می‌توانید سایه چشم دودی داشته باشید. رنگ‌‌های بنفش، خاکستری و آبی به زیبایی رنگ‌های سیاه و قهوه ای خواهند بود. این کاملا به سلیقه ، لباس و همچنین رنگ چشمان‌تان بستگی دارد. اما روش کار همان است که گفته شد. لازم نیست آرایشگری حرفه ای باشید. اگر مراحل بالا را دنبال کنید بدون شک می‌توانید آرایشی چشم دودی بی‌نطیر و دل‌فریبی داشته باشید

پاسخی بگذارید