netahgel

سایت خبری، سرگرمی و آموزشی نت آنجل

نشانه های عاشق شدن مرد به زن را بدانید

نشانه های عاشق شدن مرد به زن را بدانید

نشانه های عاشق شدن مرد به زن را بدانید :

ممکن است شما از یک مردی خوشتان می‌آید و بی‌صبرانه می‌خواهید بدانید که نظر او راجع به شما چیست؟

آیا از شما خوشش آمده است؟

آیا می‌تواند عاشقتان باشد؟

جواب دادن به این سوال‌ها قبل از اعتراف خود فرد ممکن است سخت به نظر برسد ولی یک سری نشانه‌ها “نشانه های عاشق شدن مرد به زن” وجود دارد که شما را به جوابتان می‌رساند. این نشانه‌های جسمی هستند که فرد ممکن است به طور ناآگاهانه و یا نیمه آگاهانه بخواهد به شما نشان دهد که عاشق شما شده است. در ادامه این مطلب از مجله  نت آنجل ” نشانه های عاشق شدن مرد به زن ” را بررسی می‌کنیم. همراه ما باشید

نشانه های عاشق شدن مرد به زن

نشانه های عاشق شدن مرد به زن را بدانید

نشانه‌های غیرمستقیم عاشق شدن مردان را بشناسید!

به دستانش توجه کنید

اگر مردی را برای اولین بار می‌بینید باید به دستانش توجه کنید اگر دست‌هایش را روی جیب‌هایش و یا کمربند قلاب می‌کند به دنبال جذب توجه شما است و دوست دارد در نظر شما فرد قوی و خوش هیکلی به نظر برسد که قرار دادن دست‌ها در پهلو روشی نیمه آگاهانه برای قدرتمند به نظر رسیدن است. به طور کلی به دست‌هایش دقت کنید چون به طور نیمه آگاهانه به دنبال جلب توجه شما است.

نشانه های عاشق شدن مرد به زن را بدانید

به ارتباط چشمی‌اش دقت کنید

یکی از نشانه های عاشق شدن مرد به زن چشم‌ها می‌باشد. ارتباط چشمی هم برای آقایان مهم است و هم خانم‌ها. اگر با پسری تازه آشنا شده‌اید به ارتباط چشمی‌اش دقت کنید اگر وقتی متوجه نگاه شما به خودش شد، جهت نگاهش را تغییر داد بدانید که از شما خوشش آمده است. ولی در ملاقات‌های بعدی و صمیمی‌تر شدن این ارتباط چشمی چند ثانیه حفظ می‌شود.

همانطور که می‌دانید چشم‌ها دریچه قلب هستند بنابراین دقت زیادی به نحوه نگاه کردن و ارتباط چشمی کنید.

حالت پاها هم مهم است

اگر هنگام ایستادن روبروی شما پاهایش را با فاصله کنار هم نگه داشت او در نظر دارد که پیش شما فردی قدرتمند به نظر برسد و توجه شما را بخودش جلب کند و نوعی خودنمایی نیمه آگاهانه است. ولی یادتان باشد همه این‌ها را باید زیرکانه در نظر بگیرید طوری که اصلا متوجه دقت‌های شما نشوند.

نشانه های عاشق شدن مرد به زن را بدانید

به قفسه سینه‌اش نگاه کنید

قفسه سینه برای مردها خیلی مهم است و معمولا قفسه سینه را به سمت مهم‌ترین‌ها می‌گیرد.

اگر مردی در برخوردهای اول قفسه سینه‌اش به سمت شما بود (حتی اگر سرش به سمت دیگری باشد) بدانید که از شما خوشش آمده است و به دنبال توجه شماست.

نشانه های عاشق شدن مرد به زن را بدانید

چهره فرد را زیر نظر بگیرید

حالت چهره مهم‌ترین بخش ” نشانه های عاشق شدن مرد به زن ” است شما اگر کمی زیرک باشید و به نشانه‌ها دقت کنید از روی حالت چهره به همه چیز پی می‌برید.

  • طرز نگه داشتن سر مهم است اگر سرش را کمی به یک سمت کرد فرقی نمی‌کند راست یا چپ، می‌خواهد به صورت نیمه آگاهانه به شما علاقه نشان دهد.
  • طرز نگه داشتن ابرو نیز مهم است اگر پسری هنگام نگاه کردن به شما ابروهایش را بالا برد بدانید که از شما خوشش آمده است. شاید خیلی خفیف باشد.
  • تکان دادن پر‌ه‌های بینی هم مهم است وقتی یک مرد به زن علاقه‌مند است ناخودآگاه پره‌های بینی‌اش را کمی تکان می‌خورد چون این به چهره‌اش حالتی “پذیرنده‌تر” می‌دهد و شانس جذاب بودن‌اش را در نظر شما افزایش می‌دهد.

نشانه های عاشق شدن مرد به زن را بدانید

به لبخندش دقت کنید

لبحند نیز از دیگر نشانه های عاشق شدن مرد به زن می‌باشد. لبخند زدن مردان راز خیلی از چیزها را کشف می‌کند. مثلا اگر لبخند با لب‌های بسته و چهره دلنشین باشد نشانه عاشق شدن است ولی اگر این لبخند حالت بانمک و شیطنت‌آمیر بود می‌توان گفت لبخند نصفه نیمه، این یعنی عاشق شما نیست و هدفش فقط هوس است. پوزخند هم نشانه خوبی نیست شاید تشخیص ندهید که پوزخند چگونه است، هنگامی که لبخند متمایل به یک سمت باشد پوزخند است

” نشانه های عاشق شدن مرد به زن ” به طور غیر مستقیم را بررسی کردیم ولی دوستان خوبم همه این‌ها ممکن است از فردی به فرد دیگر مفهوم متفاوتی داشته باشد پس عاشق شدن مردان را زود باور نکنید باید این عشق خالصانه باشد.

سایت اینترنتی نت آنجل

 

مطالب دیگر:

تناسب اندام زنان /لازمه خوش اندام بودن یک خانم چیست؟

رژیم غذایی لاغری ۷ روزه / یک هفته‌ برای کاهش وزن

نوشیدنی چربی سوز شگفت انگیز / رژیم و تناسب اندام

رژیم کانادایی ۱۵ روزه / لاغری و تناسب اندام

چگونه رژیم غذایی سالم‌تری داشته باشیم؟

رژیم لاغری شکم سریع / برای لاغری شکم چه بخورم

تغذیه سالم با توجه به فرم بدن /فرم بدن شما چه شکلی است؟

زنجبیل و لاغری /خواص زنجبیل برای لاغری و نحوه مصرف آن برای کاهش وزن

رژیم لاغری سریع / ۱۵ غذای کم کالری که وزن را کم می‌کند!

منبع:

صورتیها

پاسخی بگذارید