netahgel

سایت خبری، سرگرمی و آموزشی نت آنجل

همبازی شدن رضا یزدانی با شریفی نیا در افتاده ها /سریال نوروزی

همبازی شدن رضا یزدانی با شریفی نیا در افتاده ها /سریال نوروزی

همبازی شدن رضا یزدانی با شریفی نیا در افتاده ها /سریال نوروزی

تصویربرداری سریال «افتاده ها» به کارگردانی علیرضا امینی و تهیه کنندگی مجید اوجی این روزها در شیراز در حال انجام است و رضا یزدانی به تازگی به جمع بازیگران این سریال پیوسته است.

همبازی شدن رضا یزدانی با شریفی نیا در افتاده ها /سریال نوروزی
پیش از این محمد رضا شریفی نیا، علی صادقی و… افسر اسدی و محمود عزیزی به بازیگران سریال «افتاده ها» به کارگردانی علیرضا امینی پیوسته بودند.
«افتاده ها» سریال نوروزی شبکه دو سیما به کارگردانی علیرضا امینی و تهیه کنندگی مجید اوجی است که چند روزی است در شیراز کلید خورده و پس از آن قرار است که گروه به کیش بروند.
علی صادقی، محمدرضا شریفی نیا، افسانه بایگان، خاطره حاتمی، مریم معصومی، رضا یزدانی، ارسلان قاسمی و علی اوجی، لاله اسکندری، افسر اسدی، مرتضی علی آبادی و محمود عزیزی بازیگران «افتاده ها» هستند.
شریفی نیا نیز بازیگردان این مجموعه است و بر اساس طرحی از احسان جوانمرد آماده تولید شده که در تعطیلات نوروز تقدیم بینندگان می شود.
در خلاصه داستان این سریال ۱۵ قسمتی که در گروه فیلم و سریال شبکه دو سیما تهیه شده؛ آمده: «افتاده ها داستان دو برادر است که هر کدام در مسیر علم و ثروت به موفقیت هایی رسیده اند و در ایام نوروز تصمیم می گیرند به داوت یکی از برادرها به صورت زمینی به کیش سفر کنند. در این مسیر…»

اوجی پیش از این تهیه کننده سریال هایی چون باغ سرهنگ، نشانی، راز و نیاز و بیقرار بوده است که این روزها بازپخش سریال «باغ سرهنگ» او روی آنتن شبکه آی فیلم است.

سفر به کرمانشاه ,نهمین شهر پرجمعیت کشور /راهنمای سفر به استان کرمانشاه

روستای شالان با پیشینه کهن تاریخی

آشنایی با طاق بستان ,از مکانهای تاریخی و هنری +تصاویری زیبا از طاق بستان

آشنایی با دریاچه زیبای شورابیل اردبیل

راز جوان ماندن پوست ، مصرف لبو

سفر به زیباترین گردنه جهان و بهشت آسیا

نکاتی مهم در خرید و نگهداری پیاز

 

منبع: شریان

پاسخی بگذارید