واکنش تارتار به انتشار عکس انگشتان دستش

واکنش تارتار به انتشار عکس انگشتان دستش

واکنش تارتار به انتشار عکس انگشتان دستش: دشمنان ما دست به کار شدند، به خدا واگذارشان می‌کنم + عکس

واکنش تارتار به انتشار عکس انگشتان دستش

سرمربی تیم فوتبال پارس‌جنوبی جم به عکس انتشاریافته از انگشت دستش واکنش نشان داد.

مهدی تارتار در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در واکنش به انتشار انگشتان دست او و ربط دادن آن به سحر و جادو اظهار داشت: واقعاً مطرح کردن این مسائل خنده‌دار است. این کارها با هدف انجام می‌شود چرا که تیم ما صدرنشین است و دشمنان از حالا دست به کار شده‌اند تا از هر طریقی جلوی روند روبه‌جلوی تیم‌مان را بگیرند.

وی که با خونسردی خاصی در مورد این موضوع صحبت می‌کرد، افزود: خدمت شایعه‌سازان باید بگویم که تقریباً دو ماه پیش انگشت دست من لای در اتومبیلم گیر کرد و الآن مدتی است که کبود شده. در عکسی که از مصاحبه روز گذشته من با خبرگزاری تسنیم منتشر شده این کبودی محرز است اما فکرش را هم نمی‌کردم یک فرد خدانشناس با انتشار این عکس با آبروی من بازی کند. هیچ وقت به این مسائل اهمیت نمی‌دهم و تمرکزم روی تیمم است اما چون برای همه محرز بود که این انگشتان دست من است واکنش نشان دادم.

واکنش تارتار به انتشار عکس انگشتان دستش

 

تارتار خاطرنشان کرد: خدا را شکر اطرافیان و شاگردانم خیلی خوب مرا می‌شناسند و خوب می‌دانند که چقدر اعتقادی هستم و این وصله‌ها به من نمی‌چسبد. اجازه نمی‌دهم به این راحتی‌ها با آبرویم بازی شود و نویسنده این مطلب را به خدا واگذار کرده و ایمان دارم که خدا جواب این کار او را خواهد داد.

سرمربی پارس جنوبی گفت: فقط از خدا می‌ترسم و در عمرم با هیچ جادوگر و افراد این‌چنینی ارتباط نداشته‌ام و اصلاً اعتقادی به این مسائل ندارم. این توضیحات را دادم تا برای مردم روشن شود که جریان چیست و یک عده چقدر راحت به خودشان اجازه می‌دهند با آبروی یک مربی بازی کنند. اگر تیمم الآن صدر جدول است به‌خاطر شایستگی‌هایش، تلاش بازیکنان و عملکرد خوب مجموعه پارس‌جنوبی جم است و نه این مسائل خنده‌دار و پیش‌پاافتاده که خریدار ندارد.

واکنش تارتار به انتشار عکس انگشتان دستش

منبع : تسنیم

About رضایی 5008 Articles
امام صادق علیه السلام فرمودند : محبـوبتـرین بـرادرانـم نزد من، کسـى است که عیبهایـم را به من اهدا کنـد

Be the first to comment

پاسخی بگذارید