netahgel

سایت خبری، سرگرمی و آموزشی نت آنجل

پس زمینه های رنگی خاص

پس زمینه های رنگی خاص

اگر طرفدار پس زمینه های زیبا و طرحهای خاص هستید، این مجموعه عکس پس زمینه ممکن است برای شما آشنا باشد. این پس زمینه به طور عمدی تار طراحی شده است  چون از آن به عنوان پس زمینه در نمایش استفاده می شود. این یک انتخاب عالی برای استفاده به عنوان پس زمینه یا کاغذ دیواری در ابزارهای موبایل خود با توجه به اندازه این تصویر است.

 

بافت رنگارنگ

پس زمینه های رنگی خاص

 

این بافت رنگی رنگی جنبش را با استفاده از رنگ پویا آن را ترجمه می کند. این ترکیبی از پیشرفت و کاهش رنگ است که لایه ها را به پر می افزاید. این بافت همچنین می تواند به عنوان مرجع برای طرح های رنگ استفاده شود.

 

پس زمینه هولوگرافی

پس زمینه های رنگی خاص

 

این پارچه نزدیک به فلز نوعی پارچه مایع است که اثر هولوگرافی را اجرا می کند. این فضا را برای این فضایی و جزییات مربوط به آینده به لباس ایجاد یک بیانیه می دهد. شما می توانید از این پس زمینه برای دستگاه های تلفن همراه و شخصی خود استفاده کنید و همچنین یک بافت برای طرح های خود برای ایجاد این اثر صاف و مایع استفاده کنید.

 

پس زمینه سحر آمیز ساشا

پس زمینه های رنگی خاص

 

 

پس زمینه گرادیان رنگین کمان

پس زمینه های رنگی خاص

 

این پس زمینه رنگین کمانی گرادیان مناسب برای استفاده به عنوان تصویر زمینه برای دستگاه های تلفن همراه و پس زمینه برای آثار طراحی مانند infographics، طراحی وب سایت، شخصی سازی و غیره. شما همچنین می توانید از این برای چاپ تصویر زمینه واقعی و فیزیکی داخلی و همچنین یک نمونه رنگ استفاده کنید.

 

بافت پرتقال زرد

پس زمینه های رنگی خاص

 

پرها یکی از لوازم جانبی هستند که افراد یا اجرایی درون جامعه جنسیتی غیرقابل انطباق برای اجرای نمایش یا شهود هنری استفاده می کنند. این تصویر نور طبیعی را فرا می خواند که جزئیات پرتو و بافت آن را برجسته می کند و رنگ زرد روشن را به ارمغان می آورد.

بکگراند با کیفیت با تم صورتی

پس زمینه های رنگی خاص

 

همانند تنظیم چهره لب، این پس زمینه Werk در نمایش کشیدن نژاد روپاول نشان داده شده است. علامت نئون با رنگ صورتی پررنگ با الگوهای لکه همه در یک طرح رنگ به عنوان پس زمینه حمایت می شود. شما می توانید از این پس زمینه به عنوان تصویر زمینه خود را برای دستگاه تلفن همراه خود و یا برای پروژه های طراحی خود را آن را انیمیشن، رندر، طرح های تعاملی و غیره استفاده کنید.

 

 

رنگین کمان گلدوزی پس زمینه

پس زمینه های رنگی خاص

 

با پیش زمینه و پس زمینه مبهم، آن را به اثر بوکه به دادن یک تصویر نادر نرم. با توجه به اندازه این پس زمینه، شما می توانید از این به عنوان پس زمینه و تصویر زمینه به رسانه انتخاب شده خود استفاده کنید.

بافت آجر و پس زمینه

پس زمینه های رنگی خاص

 

این مجموعه از زمینه های دیوار آجری و بافت ها همراه با هشت تغییر متفاوت به نظر می رسد. این با کیفیت بالا و رزولوشن عالی موجود است که مناسب برای استفاده به عنوان پس زمینه و بافت است. این تصاویر یک بافت خشن و ریز را برای متناسب با ترجیحات طراحی یا خلاقیت خود طراحی می کند.

نمای فروشگاه کلاسیک

پس زمینه های رنگی خاص

 

 

نت آنجل

پاسخی بگذارید