netahgel

سایت خبری، سرگرمی و آموزشی نت آنجل

پورموسوی سرمربی فولاد در مسیری سخت برای موفقیت

پورموسوی سرمربی فولاد در مسیری سخت برای موفقیت

پورموسوی سرمربی فولاد در مسیری سخت برای موفقیت

سرمربی فولاد مسیر سختی برای موفقیت در فصل بعد خواهد داشت، او در این راه به هواداران پرشورش نیاز دارد.

پورموسوی سرمربی فولاد

 پورموسوی سرمربی فولاد در مسیری سخت برای موفقیت

پورموسوی سرمربی فولاد

سید سیروس پورموسوی سرمربی فولاد در بازی آخر خانگی خود برابر ذوب آهن یکی از ١٦ تیم برتر آسیا در فصل جاری، به تساوی دست یافت اما او رفتار بعضی هواداران که به عقیده اش از جایی خط گرفته بودند را برنتابید. سرمربی فولاد به شدت از فحاشی آن عده ناراحت بود و این دلخوری شدید را در مصاحبه های بعد از بازی اش اعلام کرد.

پورموسوی که در نیم فصل اول و در بازی با صنعت نفت وفاداری خود به هواداران فولاد را ثابت کرده، در مسیر سختی قرار دارد. او با بودجه ٨ میلیاردی و در حالی که مدیران باشگاه از او بقا را خواسته بودند موفق شد تا تیمش را در جمع تیم های نیمه بالای جدول نگه دارد.

سرمربی بومی قرمزهای اهواز اما باید بداند هواداران این تیم که سه سال است نه رنگ آسیا را دیده اند و نه قهرمانی کسب کرده اند، انتظارشان به سر رسیده است و انتظار فولاد مقتدری دارند که البته محقق شدن این خواسته با بستن تیم ٨ میلیاردی سخت و بعید خواهد بود.

پورموسوی و مدیران این باشگاه باید از ابتدای فصل هدفشان از حضور در لیگ برتر را اعلام کنند و در صورت نشانه رفتن سهمیه آسیایی و گرفتن جام مبلغ بیشتری را به مانند تیم های مدعی هزینه کنند و یا اگر بدنبال بومی گرایی و خرج کم در لیگ برتر هستند برنامه بلند مدتی را تعیین و آن را رسانه ای کنند تا هواداران مسیر موفقیت تیمشان را بدانند.

 

فولاد با پورموسوی در فصل بعد مسیر سختی خواهد داشت که حضور هوادار و پشتیبانی آنها به او کمک شایانی در این راه می کند، حمایتی که پورموسوی تاکنون از آن برخوردار بود و با آرامش و صداقت این حمایت دوباره تکرار می شود.

 

ادموند بزیک : برانکو حتما برای کارهای خود دلیل دارد

تردید بارسلونا بین 2 گزینه برای تقویت خط دفاعی

گلایه و ناراحتی کلانتری از اتفاقات داوری

طراحی جت اختصاصی تراکتورسازی

شوخی با گل رونالدو با بازسازی گل هری کین

لیگ قهرمانان آسیا و غیبت ایرانی‌ها در جمع بهترین‌ها

بازی استقلال و سپاهان بدون هوادار شد

 

منبع: ورزش سه

پاسخی بگذارید