کیمیای ایران به طلا نزدیک شد

کیمیای ایران به طلا نزدیک شد

کیمیای ایران به طلا نزدیک شد

کیمیا علیزاده، تنها تکواندوکای بانوی ایرانی در المپیک ریو، ساعت ۱۹ امروز در وزن ۵۷ – کیلوگرم به مصاف آنا زانینویچ از کرواسی رفت.
کیمیای ایران به طلا نزدیک شد

رقیب علیزاده که عنوان قهرمانی جهان سال ۲۰۱۴ را در کارنامه خود داشت، در ۲ دقیقه نخست مبارزه متفکرانه‌ای مقابل نماینده کشورمان به نمایش گذاشت. این وقت بدون رد و بدل شدن امتیازی به پایان رسید اما زاننینویچ به دلیل افتادن روی تاتامی یک اخطار از داوران گرفت.

۲ دقیقه دوم با چند حمله علیزاده آغاز شد و تکواندوکای کشورمان ضربه‌ای هم به کلاه حریف زد اما این ضربه امتیازی برای کیمیا نداشت اما علیزاده در یک رفت و برگشت در یک غافلگیری ضربه‌ای به کلاه زانینویچ زد و ۳ بر صفر پیش افتاد. کیمیا ضربه دیگری هم به سر حریف کروات خود زد و حساب کار را ۶ بر صفر کرد و با اخطار دومی که داوران به زانینویچ دادند، حساب کار ۷ بر صفر به سود مبارز کشورمان شد.

تکواندوکای کروات در آغاز ۲ دقیقه سوم یک اخطار دیگر گرفت و داوران در یک رفت و برگشت به علیزاده یک اخطار دادند و با دومین اخطاری که کیمیا چند ثانیه بعد گرفت زانینویچ به امتیاز نخست خود رسید. در فاصله یک دقیقه به پایان راند سوم، زانینویچ یک ضربه به کلاه کیمیا زد و به امتیاز ۴ رسید. علیزاده در ثانیه‌های پایانی مرتب فرار می‌کرد و داوران یک اخطار ۲ امتیازی به او دادند تا حساب کار ۷ بر ۶ شود اما این مبارزه در پایان با پیروزی کیمیای تکواندوی ایران به پایان رسید تا علیزاده به دور دوم برسد.

دلنوشته های خدایی جدید : دلنوشته خدا

گفتگوی ماهی با سلیمان نبی : داستان بسیار زیبا

ذکر لا اله الا الله : فضیلت ، شعر ، تصاویر لا اله الا الله

از دیدگاه امام صادق (ع) پیامبر اسلام (ص) چگونه است؟

شیطان در ماه رمضان غل و زنجیر می شود؟

حادیث دعا : هر که دعا کند مستجاب گردد

باب سوم فصل ششم حلیه المتقین : آداب بعد از طعام

شرح تاریخچه ولادت امام مهدی عجل الله فرجه

شرح چگونگی وفات حضرت زینب سلام الله علیها

دستورات ماههای رجب و شعبان و رمضان

تبریک تولد امام حسن مجتبی با بهترین پیامک ها

فرزند دار شدن : فوائد و آثار مثبت فرزندان در زندگی زن و شوهرها

دلنوشته های خدایی جدید : دلنوشته خدا

گفتگوی ماهی با سلیمان نبی : داستان بسیار زیبا

منبع: برنا

پاسخی بگذارید