netahgel

سایت خبری، سرگرمی و آموزشی نت آنجل

سم زادیی بدن با یک نوشیدنی خاص

سم زادیی بدن با یک نوشیدنی خاص

سم زادیی بدن با یک نوشیدنی خاص

سم زادیی بدن با یک نوشیدنی خاص

یکی از راه های سم زدایی بدن این است که از نوشیدنی های سم زدا استفده کنید. برای آنکه بتوانید به راحتی بدن خود را سم زدایی کنید بهتر است که از نوشیدنی های سم زدا استفاده کنید. در این مقاله همراه ما باشید تا به شما نوشیدنی های سم زدا را آموزش دهیم.

به گزارش فرتاک نیوز،برای همه افراد بسیار قابل اهمیت است که بدن خود را سم زدایی کند. شما می‌توانید با گنجاندن نوشیدنی‌های سم زدا در رژیم غذایی خود بدن خود را سم زدایی کنید. در این مقاله ما به شما نوشیدنی هایی که باعث سم زدایی می‌شود را آموزش می‌دهیم.

 اشتراک‌گذاری

بسیاری از مردم نمی‌دانند احساس تنبلی و حتی نفخ در طول روز ممکن است منجر به تجمع سموم اضافی در بدن شود. نوشیدنی‌های سم زدا به‌طور طبیعی باعث کاهش التهاب، افزایش انرژی، هضم غذا، پاک‌سازی کبد و سلامت پوست می‌شوند.

دستورالعمل زیر را برای تهیه‌ی یک نوشیدنی سم‌ زدا و رسیدن سریع به نتیجه‌ی دلخواه­‌تان امتحان کنید:

سرکه‌ سیب سرشار از آنزیم‌ها و باکتری‌های مفید است. سرکه‌ی سیب حاوی اسید استیک است که فشارخون را تا ۶درصد کاهش می‌دهد. سرکه‌ی سیب همچنین به جذب نشاسته کمک می‌کند.

آب لیمو به متعادل‌شدن قند خون کمک می‌کند و اثری قلیایی روی بدن شما می‌گذارد که میزان PH بدن را تنظیم می‌کند. آب لیمو همچنین حاوی ویتامین سی است.

دارچین یکی از آنتی‌اکسیدان‌های بسیار عالی دنیاست. این ادویه‌ی معطر، بهترین ماده‌ی غذایی برای متعادل‌کردن قند خون شماست.

فلفل قرمز هم، فشار خون را کاهش و متابولیسم بدن را افزایش می‌دهد.

توصیه می‌شود این نوشیدنی را به‌مدت دو هفته، سه بار در روز و ۲۰ دقیقه قبل از هر وعده‌ی غذایی مصرف کنید. پس‌ازآن، مقدار مصرف را به یک بار در روز قبل از صبحانه یا ناهار کاهش دهید. از مواد تشکیل‌دهنده‌ی این نوشیدنی می‌توان حدس زد که احتمالا اثر زیادی روی مشکلاتگوارشی ازقبیل نشانگان «لوله‌‌گوارش نشت‌کننده» دارد، اما درواقع تأثیر آن حتی بیش از این است. به‌جهت اینکه لوله‌‌گوارش نشت‌کننده، مشکل بسیار رایجی است، توصیه می‌شود این نوشیدنی سم زدا را حتما مصرف کنید.

قهوه با بدن ما چه میکند /خواص نوشیدنی ها

نوشیدنی و غذای خواب آور ؛ طرز تهیه خوراکی های خواب آور

آموزش درست کردن شیر وانیلی خوشمزه / نوشیدنی ها

 

منبع: شفقنا

پاسخی بگذارید