netahgel

سایت خبری، سرگرمی و آموزشی نت آنجل

با این دخترها ازدواج نکنید !

با چه دخترانی با چه ویژگی هایی نباید ازدواج کنید

با چه دخترانی با چه ویژگی هایی نباید ازدواج کنید : انتخاب همسر برای ازدواج یکی از مهم ترین گزینش ها در زندگی هر فرد تلقی می شود . دو انسان با وجود تمام همسانی ها طبیعتا در دو محیط جداگانه تربیت یافته اند و بدیهی است که با اختلافاتی همراه باشند . اما نوع و میزان ناهماهنگی ها می تواند اثرات مخربی را در سطوح مختلف بر جای بگذارد .

چه ویژگی هایی باعث می شود که شما یک دختر و یا خانم را برای ازدواج با خود مناسب بدانید . می دانیم که هیچ دختر یا پسری یا شاید بهتر باشد بگوییم که هیچ فردی در این دنیا بی عیب نیست. و هیچ کس هم کامل نیست، اما وقتی پای ازدواج به میان می آید باید دانست که چند تیپ مشخص هستند که نباید اصلا به ازدواج با آن ها فکر کرد. چرا که نه به درد زندگی می خورند و نه خانه ی گرمی را برای‌ تان فراهم می کنند .

 

 

با این دختران ازدواج نکنید

با چه دخترانی با چه ویژگی هایی نباید ازدواج کنید

۱ – دختران غرغرو

از این دخترها دیده اید که از همه کس عصبانی هستند؟ مخصوصا مردها! لابد قبلا چند باری دلشان شکسته شده و دیگر از هر چه مرد است حالشان بهم می خورد. این تیپ دخترها ضدمرد هستند . ممکن است فمینیست هم باشند . چرا آدم عاقل با فردی ازدواج کند که تا فرصتش پیش بیاید برای خالی کردن خشم فروخورده اش که معلوم نیست ناشی از چیست به هر چه مرد است توهین کند؟ این دست دختر ها متاسفانه به دلیل تجربه های ناموفق مکرر خود نسبت به مرد ها حس خوبی ندارند. البته به راحتی با کمی مطالعه و روانشناسی می توان دیدگاه برخی از این دختر ها را نسبت به مردها تغییر داد.

۲ – دختران جاه طلب و خودخواه

اگرچه مخالف جاه طلبی همراه تلاش سازنده نیستیم اما بیشتر زنانی که چنین خصوصیتی دارند همه چیز را فدای کار خارج از خانه می کنند. آن ها برای مردانشان به صورت رقیب در می آیند و دائم در فکر مقایسه خود با همسرشان هستند. جاه طلبی زمانی مشکل آفرین می شود که فردی بخواهد همه چیز زندگی را تحت کنترل خود درآورد.

با چه دخترانی با چه ویژگی هایی نباید ازدواج کنید

۳ – دختران مادی گرا

اینجا در رابطه با کسانی حرف میزنیم که همه چیز را در پول و موارد مادی خلاصه می کنند و می بینند. خب چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است؟ همه ما به خوبی میدانیم که دختر مادی گرا به هیچ عنوان زن زندگی نیست. دختری که محو موارد مادی است قطعا به درد ازدواج نمی خورد. اگر خیلی به تملک چیزهای مادی اهمیت می دهد تا معنویت، فرهنگ وهم نوع دوستی و یا خانواده بهتر است بدانید بهترین شریک زندگی نخواهد بود.

۴ – دختران مدپرست

دختران مدپرست از واقعیت های زندگی و دشواری هایش بی اطلاعند؛ بنابراین در بحران و تنگناهای زندگی تحمل خود را از دست می دهند. آن ها به دلیل این که مدام مورد توجه اطرافیان قرار می گیرند، دیگر نیازی نمی بینند که برای ارتباط با اطرافیان یا بهبود روابط اجتماعی با دیگران تلاش کنند و تصور می کنند هنرهای آشپزی، خانه داری و کدبانوگری برایشان لازم نیست.

با چه دخترانی با چه ویژگی هایی نباید ازدواج کنید

۵ – دختران وابسته

این دختران باید قبل از انجام هر کاری حتما آن را با دیگران در میان بگذارند حتی کارهای بسیار جزئی و پیش پا افتاده. گرچه مشورت بسیار خوب است اما نه برای هر کار کوچکی. در میان گذاشتن هر مشکلی حتی یک سوءتفاهم جزئی با همسر، راهنمایی خواستن از دیگران و… نشانه متکی بودن فرد است که به تدریج در زندگی زناشویی مشکل آفرین می شود.

۶ – دختران عقل کل

اگر زنی تصمیم بگیرد شوهرش را تغییر دهد و برای او یک معلم اخلاق شود یا همه چیزدان، باید بداند فقط شوهرش را از خانه فراری خواهد داد زیرا مردها نمی توانند تحت کنترل زن بودن را تحمل کنند. البته حتما شنیده اید که:پشت هر مرد موفق همواره یک زن خوب ایستاده است. این مطلب گویای این واقعیت است که «مشاور مهربان»ِ مرد بودن، با «عقل کل» شدن در خانه تفاوت بسیاری دارد.

 

اینها خطرناک ترند 🙂

با چه دخترانی با چه ویژگی هایی نباید ازدواج کنید

۱ – دخترانی که علاقه به توجه دیگران دارند

خب باید بگوییم که خانم ها والبته دختر ها ذاتا به جلب توجه نیاز دارند و البته در قالب خانواده این جلب توجه بسیار ضروری و لازم است. اما افراط در این زمینه مشکل ساز خواد بود. حال با گسترش شبکه های اجتماعی شاهد اشتراک گذاری لحظه لحظه زندگی خود با هزاران نفر هستند. بیایید روراست باشیم، از دید هر فردی در هر کجای دنیا و با هر دین و مسلکی مطمئنا این نوع اشتراک گذاری عکس ها و فیلم با هر فردی نشان از یک دختر خانواده مدار و متعهد نمی دهد. البته این موضوع هیچ منافاتی با استفاده از شبکه های اجتماعی ندارد و ما فقط به نحوه به اشتراک گذاری موارد و حریم خصوصی هر فرد با دیگران پرداختیم.

 

۲ – دخترانی که کنجکاوی نامتعارف دارد

این دخترها با کنج کاوی بیش از حد در زندگی خصوصی دیگران دردسر ساز هستند. به عنوان مثال در همان مهمانی ها مدام تمام حواسشان به در و دیوار و البته وسایل است و یا رفتار های فلان فرد از فامیل را زیر نظر دارند و البته تبحر خاصی هم در ارائه گزارش های تکمیلی دارند. یا مدام راجع به فلان کس و بهمان کس حرف می زنند. این دخترها هم چون تمرکزشان بر زندگی خودشان نیست زندگی شما را با مشکل مواجه خواهند کرد.

 

۳ – دختری که زیادی تنوع طلب است

دختری که نمی تواند به چیزی متعهد باشد و زود دلش را می زند (مدرسه، شغل، خانواده، دوستان و … ) چطور توقع دارید شما برایش خسته کننده نشوید؟ این دخترها نمی توانند متعهد به ماندن در رابطه ی طولانی مدتی مثل ازدواج شوند. این دست دختر ها باید هر چه زودتر برای این ضعف خود فکری بیاندیشند.

 

 

 

 

منبع : http://birclick.com

پاسخی بگذارید